Сибіга подякував Джулі Девіс за роботу в Україні на тлі завершення її місії

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів зустріч із тимчасовою повіреною США Джулі Девіс, яка завершує дипломатичну місію в Україні. Сторони обговорили безпекову ситуацію та подальші зусилля задля миру.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії в нашій державі.

Під час розмови сторони обговорили актуальну ситуацію у сфері безпеки та мирні зусилля. Сибіга наголосив, що Сполучені Штати мають і надалі відігравати активну роль і демонструвати лідерство у просуванні мирного процесу та досягненні всеосяжного й стійкого миру.

Очільник МЗС подякував Джулі Девіс за особистий внесок у розвиток політичного діалогу між Україною та США, а також за ефективну взаємодію у важливий для України період.

Міністр підкреслив: Україна цінує підтримку Сполучених Штатів та внесок американської сторони у розвиток стратегічного партнерства, а також розраховує на збереження високої динаміки співпраці.

Сибіга побажав Джулі Девіс успіхів у подальшій дипломатичній роботі та привітав США з наближенням 250-річчя незалежності, побажавши американському народу миру і процвітання.

Раніше посаду посла США в Україні залишила Бріджит Брінк, яка пішла у відставку в квітні 2025 року. Згодом вона прямо заявила, що ухвалила таке рішення через зовнішню політику адміністрації Дональда Трампа. Брінк також підтвердила, що однією з причин її відставки став суперечка Зеленського і Трампа в Овальному кабінеті.