Увечері в суботу російські війська атакували керованими авіабомбами цивільну інфраструктуру в Сумській і Ворожбянській громадах. У Сумах влучання припали по території з промисловими та складськими об’єктами, а у Ворожбянській громаді пошкоджено житловий сектор.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров. За його словами, у Ковпаківському районі Сум дві керовані авіабомби влучили по території, де розташовані промислові та складські об’єкти.
Попередньо, внаслідок атаки ніхто не загинув і не постраждав. На місці триває обстеження території, наслідки удару уточнюють.
По Ворожбянській громаді, як зазначається, росіяни завдали удару трьома КАБами. У житловому секторі зафіксовано пошкодження щонайменше чотирьох домогосподарств.
Інформацію про можливих постраждалих уточнюють.





























