У Богодухівській громаді на Харківщині після обстрілів не працює жодна АЗС і пошкоджена інфраструктура

У Богодухівській громаді Харківської області російські обстріли пошкодили об’єкти критичної інфраструктури, електромережі та вежі мобільного зв’язку. Також у громаді не працює жодна автозаправна станція, повідомив голова Богодухівської міської ради Володимир Білий.

За словами Володимира Білого, під удар потрапив один із ключових об’єктів критичної інфраструктури громади. Завдяки злагодженим діям заступника міського голови Романа Рябки та працівників комунального підприємства вдалося вчасно евакуювати й зберегти комунальну техніку.

Згодом, після повторного влучання по підприємству, поранень зазнали четверо людей. Їм надають усю необхідну медичну допомогу.

Білий також повідомив, що на тлі посилення російських ударів у громаді не працює жодна АЗС. За його словами, ворог намагається ускладнити логістику та роботу населених пунктів.

Крім того, суттєвих пошкоджень зазнали вежі мобільного зв’язку та електромережі. Енергетики продовжують відновлювати електропостачання в будинках і на об’єктах критичної інфраструктури у складних і небезпечних умовах, адже зберігається ризик повторних ударів.

Питання мобільного зв’язку, за словами міського голови, перебуває на постійному контролі та в контакті з операторами.

Нагадаємо, після масованого російського удару станом на ранок 22 червня нові відключення електроенергії зафіксували у семи областях країни.