Після масованого удару РФ у семи областях України зафіксували нові відключення світла

Після чергового масованого удару з боку Росії вранці у семи областях України зафіксували нові відключення електроенергії. В «Укренерго» повідомили, що там, де це дозволяє безпекова ситуація, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Унаслідок масованого удару з боку Росії станом на ранок у семи областях країни зафіксували нові відключення електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі НЕК «Укренерго».

Йдеться про Сумську, Харківську, Дніпропетровську області та Запоріжжя. Енергетики зазначають, що в районах, де це нині не становить загрози, вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

«Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання всіх абонентів», — йдеться у повідомленні.

В «Укренерго» також повідомили про зниження споживання електроенергії. Станом на 09:30 22 червня воно було на 4,2% нижчим, ніж у цей самий час попереднього дня. У компанії пояснили це зростанням ефективності роботи сонячних станцій.

Споживачів просять перенести активне використання електроенергії на період із 10:00 до 16:00, а в години з 18:00 до 22:00 — за можливості обмежити споживання.