Тимчасово окупований Севастополь у ніч на 24 червня повністю знеструмило після масованої атаки дронів на енергетичну інфраструктуру, заявив Михайло Развожаєв. За словами очевидців і моніторингових пабліків, вибухи в Криму лунали всю ніч.
Так званий губернатор окупованого Севастополя Михайло Развожаєв повідомив, що в ніч на 24 червня місто повністю залишилося без електропостачання після удару безпілотників по енергетичних об’єктах.
За даними моніторингових каналів, головною ціллю атаки стала Балаклавська ТЕС у Севастополі — одна з ключових електростанцій півострова. Нині окупаційна влада намагається оцінити масштаби пошкоджень.
Развожаєв заявив, що електропостачання в місті є тимчасово відсутнім, і закликав жителів економити заряд мобільних телефонів. Водночас він стверджував, що людей «не залякати відсутністю світла».
Уночі вибухи також чули в Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ. Повідомлення про вибухи та пожежу надходили і з району ТЕС у Сімферополі.
Напередодні, ввечері 23 червня, так званий радник «глави» анексованого півострова Олег Крючков оголосив про «превентивне» запровадження графіків віялових відключень електроенергії в Криму. За попередніми даними, без електропостачання опинилася приблизно половина території півострова.
Раніше Сили безпілотних систем України заявили про ураження резервуарів із пальним на Керченській ТЕС та електропідстанції 330/110 кВ «Західний Крим».





























