В окупованому Криму запровадили графіки відключення світла після аварій в енергомережах

У тимчасово окупованому Криму після аварій в енергомережах почали запроваджувати графіки відключення електроенергії. Без світла залишилися населені пункти в кількох частинах півострова, а в окремих районах також виникли перебої з водою.

У тимчасово окупованому Криму через пошкодження в енергомережах почали застосовувати графіки відключення електроенергії. Про це повідомили «Крим.Реалії» з посиланням на компанію «Крименерго».

У неділю, 21 червня, знеструмлення торкнулося населених пунктів північно-західної, центральної та південної частин півострова. Через зупинку насосних станцій у частині Криму зникла також вода.

Вже 22 червня російська влада кількох міст і селищ оприлюднила розклад відключень. За даними проросійського видання Forpost, в Алушті, Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах електрику вимикатимуть кожні три години.

У деяких містах і селах також вирішили тимчасово вимкнути вуличне освітлення.

Раніше телеграм-канал «Кримський вітер» публікував фото Таврійської ТЕС під Сімферополем після загоряння. Нагадаємо, в ніч на 20 червня у тимчасово окупованому Криму лунали вибухи, а місцеві жителі повідомляли про атаку дронів на станцію.

21 червня в анексованому РФ Криму через пошкодження в електромережах сталося часткове відключення споживачів Північно-Західного, Центрального та Південнобережного енергорайонів.