На лівому березі Києва скасували екстрені відключення світла

На лівому березі Києва раніше запроваджували екстрені відключення електроенергії за розпорядженням НЕК «Укренерго», однак згодом обмеження скасували. У компанії повідомили, що роботи на енергооб’єкті вже розпочали.

За розпорядженням НЕК «Укренерго» на лівому березі столиці тимчасово запроваджували екстрені відключення електроенергії. Про це повідомили в пресслужбі ДТЕК.

В «Укренерго» уточнили, що причиною обмежень стало технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Там зазначили, що аварійно-відновлювальні роботи вже розпочали.

У компанії також пояснили, що обмеження знімуть після стабілізації ситуації в енергосистемі. Мешканців закликали стежити за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу.

Оновлено о 14:15. У пресслужбі ДТЕК повідомили, що екстрені відключення скасовано.

Раніше повідомлялося, що влітку за тривалої спеки та нових масованих атак Росії на енергосистему в Україні можуть запроваджувати аварійні відключення електроенергії до 5 годин на добу.