«Мадяр» повідомив про влучання по газовій інфраструктурі в Криму

Керівник Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді заявив, що в ніч на 20 червня було уражено кілька газових об’єктів в окупованому Криму.

Керівник Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді повідомив про удари по низці газових об’єктів в окупованому Криму в ніч на 20 червня.

За його словами, під атаку потрапили чотири газові компресорні станції в населених пунктах Журавлевка, Ароматне, Ключі та Лоховка. Також Сили безпілотних систем уразили логістичний транспорт противника.

Раніше Генштаб України поінформував, що в ніч на 20 червня 2026 року підрозділи Сил оборони завдали удару по автомобільному мосту через Генічеську протоку в районі Генічеська Херсонської області.