Мер Москви Сергій Собянін повідомив, що російська ППО нібито збила 25 безпілотників, які, за його словами, прямували до столиці. На місцях падіння уламків, як стверджується, працюють екстрені служби.
Спочатку Собянін повідомив про знищення шести безпілотників, що летіли в бік Москви. Згодом він заявив, що кількість нібито збитих дронів зросла до 25.
За словами мера, на місцях падіння уламків залучені екстрені служби.
Напередодні, в ніч на 18 червня, українські безпілотники змогли прорвати ешелоновану протиповітряну оборону російської столиці та уразили Московський нафтопереробний завод у Капотні. Після удару на підприємстві спалахнула велика пожежа.
Російські медіа назвали цю атаку наймасштабнішою за останні два роки. Після ударів по Московському НПЗ міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна звернув увагу на фото, яке швидко розійшлося мережею. Президент Володимир Зеленський, коментуючи останні удари по Москві, заявив, що тиснути на Росію заради завершення війни мають не лише українці, а й американці, європейці та самі росіяни.






























