24 червня «Укрпошта» запустила роботу поштоматів одразу в чотирьох обласних центрах — Одесі, Миколаєві, Вінниці та Хмельницькому. У компанії кажуть, що мережа сервісу й далі розширюється.
24 червня «Укрпошта» почала роботу поштоматів для швидшого обслуговування клієнтів ще у чотирьох обласних центрах. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.
Новий сервіс уже доступний в Одесі, Миколаєві, Вінниці та Хмельницькому. У компанії зазначають, що на першому етапі заплановано встановлення 600 поштоматів, із яких уже змонтовано 277.
Раніше поштомати запрацювали в Києві та області, а також у Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому. Цього тижня «Укрпошта» планує розпочати їх установку у Львові та Івано-Франківську.
Раніше також повідомлялося, що Національний банк застосував до «Укрпошти» штраф за порушення вимог законодавства України. Крім того, НБУ визнав Ігоря Смілянського таким, що не відповідає вимогам професійної придатності для керівника надавача фінансових платіжних послуг, і зобов’язав компанію відсторонити його від посади протягом п’яти днів.
У відповідь Смілянський заявив, що рішення Нацбанку, на його думку, пов’язане зі спробою зупинити створення поштового банку. Також він повідомив про намір добиватися перегляду ситуації через суд.






























