Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр повідомив, що генеральний прокурор країни, призначений за часів ексглави уряду Віктора Орбана, невдовзі залишить посаду. Він також припустив, що це може бути пов’язано зі скандалом довкола затримання інкасаторів українського Ощадбанку.
За словами Мадяра, для відставки генерального прокурора не знадобляться жодні окремі кроки, адже він сам найближчим часом має піти з посади.
На уточнення, чи може це бути пов’язано зі справою про затримання українських інкасаторів і конфіскацію коштів Ощадбанку, Мадяр відповів коротко: «Може бути, пов’язано».
Раніше він уже анонсував розслідування щодо дій окремих угорських органів у цій історії. Йдеться про затримання українських інкасаторів та вилучення коштів Ощадбанку в березні 2026 року.
6 травня угорська сторона повернула Україні гроші та цінності Ощадбанку, які залишалися в Угорщині від моменту інциденту.
Посол України в Угорщині Федір Шандор наголошував, що в цій справі важливо не лише повернути майно, а й домогтися покарання для винних.






























