Уранці нові знеструмлення зафіксували в Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях після атак РФ на цивільну енергетичну інфраструктуру. В «Укренерго» повідомили, що аварійно-відновлювальні роботи тривають там, де це дозволяє безпекова ситуація.
Після російських атак на цивільну енергетичну інфраструктуру вранці у кількох регіонах України знову виникли перебої з електропостачанням. Йдеться про Запорізьку, Дніпропетровську, Сумську, Харківську та Чернігівську області.
В «Укренерго» зазначили, що енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи в тих місцях, де це не створює ризику для безпеки працівників. У компанії наголосили, що фахівці роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання.
Також українців закликали, якщо є можливість, перенести використання потужних електроприладів на період із 10:00 до 17:00. Саме в цей час промислові сонячні електростанції працюють найефективніше.
В «Укренерго» попередили, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, тож радять стежити за повідомленнями обленерго.
Нагадаємо, ввечері 22 червня ППО збила 118 із 135 безпілотників, якими Росія атакувала Україну, однак були й влучання. Вранці 23 червня атака продовжилася.






























