В окупованому Криму кілька міст і районів залишилися без електрики

В окупованому Криму через технічні порушення в електромережах без електропостачання залишилися споживачі в кількох містах і районах півострова. На місцях тривають аварійно-відновлювальні роботи.

В окупованому Криму зафіксували відключення електроенергії в кількох міських округах і районах через технічні порушення в електромережах. Про це повідомив «Кримэнергоинформ».

За даними компанії, без світла залишилися споживачі в Євпаторії, Саках, Красноперекопську та Джанкої, а також у Красноперекопському, Сакському, Джанкойському та Красногвардійському районах.

У повідомленні йдеться, що на місцях тривають аварійно-відновлювальні роботи. Орієнтовно електропостачання мають відновити протягом доби.

Це не перше знеструмлення в окупованому Криму за останні дні. Раніше повідомлялося про вибухи в ніч на 20 червня, а також про часткове відключення споживачів через пошкодження в електромережах 21 червня.