Уряд спрямував додаткові 220 мільйонів гривень на потреби Сил оборони

Кабінет міністрів перерозподілив 220 мільйонів гривень на підтримку Сил оборони за рахунок коштів, які не були використані на фінансування НКРЕКП. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

За словами очільниці уряду, йдеться про кошти, що залишилися в бюджетних видатках, передбачених для Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Ці гроші вирішили скерувати на потреби оборонного сектору. 100 мільйонів гривень підуть на підготовку кадрів Національної гвардії.

Ще 70 мільйонів гривень отримає Міністерство оборони. Їх планують використати на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння.

Окремо 50 мільйонів гривень передбачили для діяльності Головного управління розвідки.

Уряд наголосив, що фінансування оборони залишається безумовним пріоритетом, а зекономлені за іншими програмами кошти спрямовують на посилення безпеки та обороноздатності України.