Після масованого удару з боку Росії вранці 22 червня нові знеструмлення зафіксували у семи областях України. Найбільше постраждали Донеччина та Херсонщина.
Станом на ранок 22 червня нові відключення електроенергії сталися в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській, Запорізькій, Донецькій та Херсонській областях. Про це повідомили в НЕК «Укренерго».
У компанії зазначили, що найскладніша ситуація склалася саме на Донеччині та Херсонщині. Там, де це дозволяє безпекова ситуація, уже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
Енергетики кажуть, що роблять усе можливе, аби якнайшвидше відновити електропостачання всім споживачам, які залишилися без світла.
Водночас споживання електроенергії в країні зросло. За даними на 09:30 22 червня, воно було на 2,2% вищим, ніж у цей самий час попереднього робочого дня — у п’ятницю, 19 червня. Причиною в «Укренерго» називають підвищення температури в більшості областей.
У компанії також просять за можливості перенести активне використання електроенергії на період із 10:00 до 16:00.
Нагадаємо, 22 червня стало відомо, що внаслідок атаки російських безпілотників на Запоріжжя поранення дістали троє людей. Ще одна жінка опинилася в будинку, де виникла пожежа.






























