У Дніпровському та Дарницькому районах Києва енергетики усувають аварію, через яку тимчасово довелося відключити електропостачання. У ДТЕК повідомили, що світло в будинках мають повернути до 16:00.
Фахівці працюють над відновленням електропостачання у двох районах столиці після аварійного відключення. Йдеться про Дніпровський та Дарницький райони, де тимчасово зникла електроенергія.
У ДТЕК уточнили, що світло в будинках мають повернути до 16:00.
Раніше повідомлялося про відсутність електроенергії також у Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах Києва. Через це на проспекті Соборності зупинилися фунікулер і тролейбуси № 43 та № 50.
Нагадаємо, станом на ранок 22 червня після масованого удару з боку Росії нові відключення електроенергії зафіксували у семи областях країни.