У Франківську націоналісти разом з представниками освіти зірвали лекцію про фемінітиви (ФОТО, ВІДЕО)

19 березня, громадською організацією “ФРІ” у книгарні «Є», що в Івано-Франківську, була організована лекція-дискусія «Поговоримо про фемінітиви».
Читала лекцію Іванка Урда — літераторка, редакторка, феміністка, засновниця проекту «Львівські прозові читання».

На захід прийшли активісти НР «Карпатська Січ», “Правий Сектор”, «Сокіл» та представники освіти.


Активісти задавали питання щодо фемінізму, заперечували його доцільність в Україні.

Доповідач лекції під час дискусії, почала вживати нецензурну лексику. Даною лексикою обурела слухачів. Один з представників освіти запропонував завершити лекцію, оскільки, дівчина не вибачилася та поводить себе не пристойно до людей, які прийшли на захід.

Тема лекції-дискусії: Поговоримо про фемінативи!Грантолизи та посіпаки російського світу провели «цікаву» лекцію. «Посіпаки» запропонували, щоб в правописі української мови вживалися такі слова: вчитель – вчителька, пілот – пілотка, лікар-лікарка, адвокат- адвокатка та ін. Дівчина «доповідачка» розповідала про фемінативи, на чому наголосила що за освітою вона слідчий-криміналіст. Але, за її «фемінативною» версією, правильно було себе назвати «слідча-криміналістка». Розказуючи про фемінативи, дівчина говорила геброїзмами. Так, і не зрозумівши сама, що вона говорить та намагається донести до слухача. В результаті дискусії, доповідач почала вживати нецензурну лексику. Чим обурела слухачів, своєю неповагою. Дівчина так і не вибачилася! Виникає ряд запитань:1. Для чого в українську мову, таку милозвучну вводити незрозумілі фемінативи. Групою людей, які далекі від теми ФЕМІНАТИВИ В УКРАЇНСЬКІ МОВІ!!2. Ми пам’ятаємо ситуацію, коли вже на мовній темі, акцентувала сьогоднішня країна-агресор- РФ. Ким проплачена дана лекція друзі?В Івано-Франківську не буде проплачених акцій! Гарного перегляду! Дякую!))

Опубліковано Ірою Дирдою 19 березень 2018 р.

В результаті чого на лекції почався балаган. Молоді націоналісти голосно доводили організаторам, що сам захід є безглуздим, один звинуватив Іванку Урду в «грантожерстві», інший назвав лесбійкою, бо вона, мовляв, підтримує ЛГБТ-спільноту.
Врезультаті захід було зірвано!

Опубліковано Ірою Дирдою 19 березень 2018 р.

Ірина Дирда
Україна-ІНФО

Поширити: