Те, що надихає і розвиває! Горизонти твоїх думок…

Неодмінно, кожен замислювався про те, що життя потребує змін і вдосконалення. Це ж нормально! Кожен прагне до саморозвитку, свого внутрішнього ідеалу для досягнення омріяного, бажаного, тим самим бажання прожити життя з щасливим продовженням і кінцем.

Але як ви помітили, це тільки мрії, які застрягли у вашій підсвідомості і їдять вас із середини, але ви й надалі осмислюєте про втілення.

Полягає питання, де золота середина?!
Мабуть в тому, що ви не вмієте застосовувати «щастя» в життя. Ця людина, що пише цю статтю, точно говорю, не могла спати ночами, не могла налаштуватись на наступний день, не могла обрати правильний шлях в майбутнє. Слово «могла» говорить про те, що вона все таки «змогла». Виявлення причини, це мабуть один із складних етапів для вдосконалення.

Потрібно дивитися ширше, глибше за горизонтами свого поля. Не забувати впорядковувати свої думки за допомогою впорядкування всього, що знаходиться навколо нас і не забувати викидати мотлох, який й зашкоджує нашим думкам і нашому вибору.

Переконайтеся в цьому- прочитавши книгу: «Викинь мотлох із життя» – Марі Кондо. Спорити не буду, а тільки скажу на сам кінець: людина яка подарувала цю книгу – дала старт у широкий світ! Розвивайтеся і досягайте!

Вікторія Прокоп’юк
Україна-інфо

Поширити: