Депутат від “Опозиційного блоку” Віктор Русин пригрозив звернутись до прокуратури з приводу незаконної діяльності НР “Карпатська Січ”

Депутат Закарпатської облради від “Опозиційного блоку” Віктор Русин пригрозив звернутись до прокуратури з приводу незаконної діяльності Націоналістичного Руху “Карпатська Січ”.
“Сьогодні на сесії я звернувся до прокурора області та начальника поліціі області, чому відсутня їх реакція на дії громадської організації “Карпатська Січ” за побиття психічно хворої людини в м.Ужгород та заклики, що-до закликів організаціі,”запрошує в свої ряди молодь для наведення порядку на вулицях міста та покарання правопорушників.” – написав на своїй сторінці в facebook Віктор Русин.

Добрий день.Для того щоб ніхто не перекручував мій виступ на сесії обласної ради.Сьогодні на сесії я звернувся до прок…

Опубліковано Viktor Rusyn 22 лютого 2018 р.

Лідер Націоналістичного Руху “Карпатська Січ” Тарас Деяк відреагував на заяву Русина, та розмістив на своїй сторінці в facebook коментар-відповідь:

Днями депутат Закарпатської облради від "Опозиційного блоку" Віктор Русин пригрозив звернутись до прокуратури з приводу …

Опубліковано Карпатська Січ – Karpatska Sich 25 лютого 2018 р.

“Той самий Русин, який два роки тому виносив на розгляд сесії облради антиукраїнське рішення про так звану “спеціальну економічну зону Закарпаття”, котра в майбутньому повела б за собою і територіальну автономію. Саме це завдання стоїть перед ним від кураторів.

Віктор Русин у кримінальних колах відомий за кличкою “Антибіотик”. Його основний кар’єрний ріст відбувся при проросійській партії Медведчука. Саме для нього Русин фальсифікував вибори у Мукачеві, у зв’язку з чим було відкрито слідство. Під час подій т.зв. “Помаранчевої революції” на посаді заступника начальника обласного МВС керував кримінальними групами, що переслідували активістів, та прикривав озброєну групу на стадіоні “Авангард”.
Після цього Русин був затриманий та навіть сидів у СІЗО, далі переховувався в Росії до закриття кримінальних справ.

При Януковичу знову був повернутий в команду на посаду начальника УМВС в Закарпатській області, а потім переведений у Вінницю, де служив до подій Майдану 2014 року – тоді підпав під люстрацію. У жовтні 2015-го обраний за списком “Опозиційного блоку” в Закарпатську облраду. Систематично ініціює питання СЕЗ та економічної автономії області. Відкрито проросійськи налаштований. На посадах в МВС неодноразово фігурував у скандалах, пов’язаних із наркоторгівлею та кришуванням криміналітету.

Зараз Віктор Русин вільно просуває сепаратистську діяльність в Закарпатті на гроші Росії. Звісно, націоналісти йому, м’яко кажучи, не на руку. Карпатська Січ прогресує, розвивається, набирає сил та обертів і становить небезпеку для антинаціоналістичних групувань та окремих осіб.” – йдеться у заяві НР “Карпатська Січ”

Джерело

Поширити: