Швейцарія надасть Україні 25 мільйонів євро

Ділитися турбота!

Швейцарія виділить Україні 25 мільйонів євро для підтримки реформ, зокрема, державного урядування та децентралізації, а також сектору надання послуг. Про це заявив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш на презентації Мінюстом та Держагентством з електронного урядування електронного сервісу з реєстрації ТОВ.

«Швейцарія підтримує Україну, народ Швейцарії підтримує народ України , і це важливо. І для цього ми виділяємо з нашого державного бюджету 25 мільйонів євро, тобто достатньо вагому суму. Швейцарія підтримує багато реформ, які здійснюються в Україні».

Останніми роками Україна досягла значних успіхів, додав Тауш, особливо у збільшенні кількості електронних послуг для громадян та бізнесу.

«Ми приємно вражені тими досягненнями, які побачили протягом останніх 4 років у провадження нашої програми. Хочу зазначити, що складається враження, ніби Україна рухається значно швидше, ніж Швейцарія у цій сфері», – заявив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

 

Коментарі