Чернівці: дитячі атракціони з “кримінальним” присмаком

Ділитися турбота!

Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області судиться з недобросовісним забудовником паркової зони, на допомогу йде громадскість. 

Про це стало відомо після відповідного запиту громадського діяча Олександра Сапунова.
Конфлікт між забудовниками і громадою Чернівців  виник ще в листопаді  2017  року. Тоді на орендованій  території розміром 2,0156  парку «Жовтневий»  що  при вул. Пилипа Орлика, Воробкевича і Південно-Кільцевої, орендар ТОВ «Роднічок» почали будівництво незрозумілих споруд. На старті забудови головним управлінням «Держгеокадастру» у Чернівецькій області роботи були припинені, однак це забудовників не зупинило і будівлі були добудовані під мовчазне спостерігання правоохоронців. Справа наразі розглядається  у Верховному Суді.

 

За даними запитів, ТОВ «Роднічок» належать ігрові атракціони які вже довгий час взагалі не експлуатовуються. На думку Олександра Сапунова зроблено це не випадково. Орендар таким чином застовпив місце яке і надалі має на меті використати під забудову.

Щож відомо про забудовника? ТОВ « Роднічок» відомо майже кожному Буковинцю і не тільки своїм меценацтвом, а на жаль більше своїм негативом.

За інформацією видання «Україна Кримінальна» від 25.10.2004 під назвою Король Буковинських бандитів

Іван Семенюк 1968 р.н.  власник ТОВ «Роднічок» являвся ланкою в структурі організованого злочинного угрупування  братів Козьма.

 

З 1996-го активно займався  постачанням в Україну товарів народного споживання з Румунії і Туреччини. У тому ж році був затриманий румунської поліцією за спробу контрабандного ввезення сигарет на суму $ 50 000.

 

У 1997-1999 рр. налагодив канал контрабанди на українсько-молдовській ділянці кордону, звідки ввозив в Україну підакцизні товари – сигарети і спирт. У 1998-му заснував МП “Роднічок”.Під прикриттям цієї фірми контрабандно завозив в регіон товари з болгарсько-турецького кордону. Задля легалізації  своїх грошей скуповував земельні паї в Новоселицькому районі області, в чому і досяг успіху. У селі Бояни – звів  розважальний комплекс з лазнею. Співвласник туркомплексу в с. Мигово Вижницького району. Його брат – Семенюк Троян Васильович (кличка “Троян”) -, 1960 року народження, тренер з боксу ПП “Роднічок” в селі Бояни. Фактично був «смотрящий» братів Козьма в райцентрі і за контрабандними поставками в регіон. Учасник “розборок”, залякувань конкурентів, шантажу.

Загалом, бойовик ОЗУ.Зараз Іван Семенюк являється власником заводу «Роднічок» у с. Бояни, володіє також будівельним гіпермаркетом «Боянівка» та ТРЦ під цієюж назвою. Отже дитячі атракціони з природоохоронною землею мають ще й кримінальний присмак. Звісно що епоха кримінальних розбірок вже пройшла, однак впливовість цих людей лишається не меншою. Взагалі згадування окремих осіб у регіоні є певним табу- наголошує Олександр Сапунов, тому і рішення місцевих судів практично щоразу вирішуються на сторону власників ТОВ «Роднічок».  Щодо паркової зони на території «Парк Жовтневий», ми не маємо жодного права руйнувати те що в нас є. Жодні впливові знайомства, жодні договорняки не мають права вирішувати долю місцевого парку. Цей парк один з небагатьох який залишився у Чернівцях, тому ми з командою однодумців звернулися до Чернівчан, звернулися до керівників політичних партій і громадських об’єднань з проханням допомогти у Законний спосіб відстояти права Чернівчан. На даному етапі схвально відреагували сім громадських організацій та голова Соціалістичної Партії України Ілля Кива, який пообіцяв у сприянні вирішення даного питання. Щодо підготовки до засідання, готується ініціативна група для виїзду і організації мирного пікету під стінами Верховного Суду з вимогою розставити крапки над «і» у цьому комунальному мародерстві.

Коментарі