Через від’єднання в окрему ОТГ, червоноградський депутат Клімов закликає очільника львівської поліції Віконського ще раз розібратися з соснівчанами. ФОТОФАКТ

Ділитися турбота!

  • На Львівщині депутати закликають поліцію ще раз побити громадян?

Справжній скандал, на грунті адміністратиного поділу, розгорівся в львівській області.

Через намір утворити, окрему від Червонограда, Сілецьку ОТГ з центром в м. Соснівка, місцева влада підсилає до людей кримінальних “смотрящіх”, всіляко висміюють, розповсюджують фейкову інформацію… і через депутата міськради закликають очільника львівської поліції Віконського, який не так давно керував жорстоким побиттям жителів Соснівки та ветеранів АТО знову звернути увагу на це місто.

Зокрема, люди повідомляють, що під час сесії соснівської міської ради, на територію громади приїхав невідомий, який представився червоноградським “смотрящім” на прізвисько Кіпіш і погрожував палити машини, фізично впливати на активістів, які відстоюють ОТГ.


Одночасно з цим, на своїй фейсбук сторінці депутат Червоноградської міської ради Олександр Клімов, позначає в тч і керівника львівської поліції Віконського, та просить втрутитись в ситуацію щодо створення Сілецької ОТГ і “звернути увагу” на жителів майбутньої ОТГ та людей, котрі допомагають в створенні окремої від Червонограду громади.

 

 

За іронією долі, коли пан Віконський майже два місяці тому “звертав увагу” на соснівчан – це закінчилось кривавим побиттям людей поліцією і смертю одного з жителів Соснівки…

Поряд з тим місцеві мешканці обурюються і неправдивою інформаціює щодо фінансових зобов’язань з боку м. Червонограда щодо їх населенних пунктів.
Також обурені люди постійними висміюваннями з боку червоноградського міського депутата Клімова, які він поширює в соцмережах.


На думку місцевих жителів – причиною такої агресії є, як і видно з коментарів п. Клімова, серйозне занепокоєння втратою контролю червоноградських ділків над запасами так званої “мульки” та позбавленням одіозного депутата партії Медведчука доступу до збагачувальної фабрики.


Принагідно було б нагадати, що внаслідок кількамісячної акції проти російського вугілля та домовленостей громади з урядом, вже сьогодні фабрика перейшла в державну власність і вся “мулька” направляється не на нелегальні спец-майданчики,а саме на вже державну ЦОФ.
Очевидно, це і бісить ділків, які втратили надприбутки, а створення Сілецької ОТГ – позбавляє їх надію на будь який реванш.

Коментарі