У фракції Порошенка пообіцяли підтримати відставку Авакова, якщо буде голосування

Ділитися турбота!

“Європейська солідарність” обіцяє підтримати відставку будь-якого міністра на розгляді в парламенті, хоча сама запропонує відставку всього уряду.

Джерело: нардепи “ЄС” Володимир Ар’єв та Ірина Геращенко у Facebook

Пряма мова Ар’єва: “Для ініціації відставки одного міністра достатньо ініціативи одного депутата. Зараз по відставці Авакова є 50 підписів. Реєструйте, їх достатньо. “ЄС” проголосує за відставку будь-якого міністра, коли питання буде винесено в залу ВР. Поки йде лише політична тріскотня – проект постанови, скільки би депутатів його не підписали – Авакова не звільнять. Звільнить голосування в залі.

“ЄС” вважає, що обісрався уряд в цілому, а не поокремо. Це стосується і ватного міністра оборони, який нагороджує таких самих ватників, і махінатора з міністерства охорони здоров‘я, і недолугих міністрів економіки та фінансів тощо. А повністю керований з Банкової прем‘єр – взагалі окрема розмова”.

Тому “ЄС” підтримає голосування за відставку будь-якого міністра, але зі свого боку вимагатиме і готуватиме відставку уряду в цілому”.

Пряма мова Геращенко: “ЄС” звернулася до спікера з офіційним листом надати нам підписні листи про відставку всього уряду, як того вимагає регламент”.

Коментарі