Товари на митниці можна буде декларувати онлайн

Ділитися турбота!

Президент видав Указ №505/2019 від 9 липня 2019 року «Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів»

Всі заходи направлені на модернізацію митниці в Україні та на те, щоб покращити її роботу. Відтепер комунікації між митницею та іншими органами стануть більш простими.

Зокрема, очікуються наступні нововведення:

Буде створений інформаційний ресурс для декларування товарів онлайн. В ресурсі буде значна кількість найменувань, які ввозяться на територію України. Звіти будуть публікуватись щомісячно – такі нововведення реалізуються в рамках експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів, встановленого постановою №479 від 20 червня 2018 року.

Митну вартість товарів також можна буде подивитись онлайн. Дані відповідно до указу будуть постійно оновлюватись. Окрім цього, планується налагодити систему для електронного зв’язку митниці з гарантами сплати митних платежів, ДФС та інформсистемами інших держав.

Заходи мають бути запроваджені до 1 січня 2020 року, тож радимо ознайомитись з указом, якщо ваша діяльність пов’язана з перевезенням товарів через кордон України.

Коментарі