Слідчі повідомили деталі підготовки нападу на В’ячеслава Соболєва

Ділитися турбота!

Кілер, який мав убити депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва, а натомість застрелив його трирічного сина Олександра, орендував номер у готелі на шість діб. Замах відбувся у перший вечір, повідомляє ТСН з посиланням на слідчий експеримент, який поліція провела 3 грудня.

На місці слідчого експерименту було серйозне оточення, чергували слідчі, нацгвардійці, спецпризначенці. Вони перекрили вулицю, на місце експерименту заїхали із сиренами. Крім того, оглянули навколишні будівлі, а потім підозрюваного вивели на балкон готелю, з якого був здійснений постріл. Його одягнули в спеціальну амуніцію з шоломом із захисним склом.

У рамках слідчого експерименту з’ясувалося, що окрім зброї, у номер він проніс картонку, якою накрився. Накритий картоном кілер лежав на балконі, спостерігав за перехрестям, а потім здійснив постріл.

Точка, з якої стріляли, розташована приблизно за 100 м до перехрестя, на якому кілер вистрілив у автомобіль. Але на шляху є багато перепон: дерева, дроти, стовпи.

Перед цим експериментом на місце події привели першого підозрюваного. Його до готелю не заводили, а поводили біля ресторану, біля місця, звідки від’їжджало авто Соболєва. Ймовірно, саме він був коригувальником.

Нагадаємо, Близько 17:00 неділі, 1 грудня, на вулиці Льва Толстого в центрі Києва біля ресторану «Маріо» стався замах на В’ячеслава Соболєва, який є депутатом Київської облради від БПП і власником ресторану «Маріо». Кілер цілився у Соболєва, але куля влучила у його трирічного сина Олександра, який помер у автомобілі швидкої допомоги дорогою до лікарні.

2 грудня поліція затримала підозрюваних у замаху на Соболєва і вбивстві його сина. Ними виявилися двоє хлопців 18 і 19 років – Андрій Лаврега і Олексій Семенов, які півроку тому демобілізувалися з батальйону «Аратта». За словами командира «Аратти» Андрія Гергерта, Лаврезі не 19 років, як стверджує поліція, а 20.

Семенову й Лаврезі загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

 

Коментарі