Слідами австрійської залізниці: на Тлумаччині відбувся спортивний промо-захід

Ділитися турбота!

19 травня на трасі Клубівці-Тлумач відбувся «Пробіг слідами австрійської залізниці». В ньому взяло участь 46 спортсменів, серед яких 9 дітей. Організатор і автор ідеї Дмитро Романишин, депутат Тлумацької районної ради. Любителі бігу по пересічній місцевості змагались у різних категоріях: абсолютна чоловіки, абсолютна жінки, ветерани чоловіки, жінки аматори, аматори чоловіки, юнаки, дівчата; всі вони подолали дистанцію 15 км., діти – 3 км. Наймолодшому учаснику (Масник Нікіта (Івано-Франківськ) всього 12, а найстаршому (Доган Олексій (Богородчани) – 70. Найкращий результат у Федорківа Руслана. Не зважаючи на непросту трасу він подолав дистанцію за 1 год 04 хв 24 сек. Учасники та присутні були нагороджені пам’ятними медалями із оригінальним логотипом пробігу, переможці у своїх категоріях – цінними подарунками, а наприкінці всіх об’єднав братолюбний стіл.

 

«Попри перешкоди і труднощі наш забіг «Слідами австрійської залізниці», який пролягав шляхом колишньої галицької трансверсальної залізниці по Тлумацькому району (1884-1944 роки існування), актуалізував потребу її відновлення та відбувся успішно. Основна мета – пропаганда здорового способу життя та боротьба з дитячим алкоголізмом та наркоманією. Надіємось на майбутню співпрацю з Укрзалізницею: вони звернуть увагу на історію залізниці та будуть вести діалог із владою щодо її відновлення, а також стануть нашими партнерами по організації кросу пробігу «Слідами австрійської залізниці», адже будемо проводити таке дійство щороку на початку травня», – зазначив Дмитро Романишин.

«Сьогодні я беру участь у заході не тільки як партнер, а й як учасник. Мета – 15 км. Маршрут пробігу проходитиме повз цікаві історичні та природні об’єкті, які будуть користуватися попитом серед туристів. В недалекому майбутньому тут планується  облаштування  туристичного маршруту, також розширятимемо коло партнерів. Дякую Дмитрові Романишину за ініціативу та можливість долучитися до забігу. На особистому досвіді довів, що рідна землі дає сил!», – ділиться враженнями Володимир Гергелюк, партнер змагань, керівник ГО «НАШ ЗАХІД».

Коментарі