«Свято неба» відбулося на Прикарпатті

Ділитися турбота!

11-12 травня на території сіл Ісаків та Одаї, що на Тлумаччині третій рік поспіль відбулося «Свято неба». 

Під час заходу учасники мали можливість політати на парапланах, в рамках свята гості взяли участь в майстер-класах з лозоплетіння, виготовлення прикрас з екоматеріалів, аквагриму та художнього пленеру, відбулися змагання з парапланерного та дельтапланерного спорту, авіамоделювання та ракетомоделювання. Всі охочі могли посмакувати виробами Асоціації виноградарів Прикарпаття та смачними стравами, приготовленими на вогні.

В мережі «Фейсбук» учасники свята активно діляться враженнями та фото і відео своїх польотів.

«Завжди уникав відповіді, чому ще й досі не літаю… Ні, висоти не боюся) Просто відповідально ставлюся до тією роботи, яку виконую і під час проведення такого роду заходів. І, поки можу ходити в гори, кататися на велосипеді, сплавлятися і лазити в печери, навіть не хочу пробувати літати, бо знаю, що це мене захопить назавжди… Дякую “крилатим” за те, що відірвали від землі) Перший мій політ в небо)))», – зазначив на свої фейсбук-сторінці Михайло Ковтун, організатор заходу, директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”

«В небі дуже особливо відчуваєш енергію нашої землі та людей, які живуть та трудяться на ній! Велика вдячність Михайлу Ковтуну та всім, хто долучився до організації «Свята неба». Маю дуже класний практичний досвід першого польоту та керування парапланом. Все чудове поряд з нами!», – ділиться враженнями Володимир Гергелюк.

 

Фото та відео матеріали Михайло Ковтун, Володимир Гергелюк.

Коментарі