Російський план знищення Київського патріархату та безпосередньо Патріарха Філарета продовжує реалізуватися в Україні

Ділитися турбота!

Гібридна війна, яка ведеться Росією проти України, відбувається і на релігійному ґрунті.

За деякими даними, в Москві цьому плану надали кодову назву план «Киевский погост» – «КП».

Мета плану:

  1.  Знищити та дискредитувати саму державотворчу ідею української нації – Київського патріархату (враховуючи, що ця ідея має сильний консолідуючий потенціал, вона заважає, як Москві, так і Ватикану та Фанару, які прагнуть тримати українці в своїй орбіті).
  2. Руками недосвідченого, але дуже амбіційного, порочного та грошолюбного митрополита Епіфанія знищити незламного борця проти російського духовного імперіалізму Патріарха Філарета (Москва зацікавлена, щоб в Україні не було такого авторитетного духовного лідера, який ніколи не піде на будь-який компроміс із нею).

 

Етапи «Київського погосту»:

  1. Зразу після Об’єднавчого собору була проведене робота з новообраним предстоятелем ПЦУ, митрополитом Епіфанієм з метою досягнення його повної лояльності та змушення до співпраці проти Філарета. Через певні особисті вади та недоліки, амбіції Епіфанія, вдалося досягти: з найближчих прибічників Філарета Епіфаній перетворився на запеклого ворога.
  2. Його зламали та зробили своїм засобом у цій антиукраїнській геополітичній грі. Під час обрання митрополита Епіфанія предстоятелем ПЦУ (на чому наполягав саме Патріарх Філарет) була домовленість, що у випадку обрання митрополит Епіфаній зосереджується на зовнішньому напрямку роботи з розбудови ПЦУ (зокрема, дбає, щоб цю Церкву визнали інші церкви, а не лише Константинополь), а Патріарх Філарет допомагає йому з внутрішнім керівництвом.

Зразу після обрання, під тиском згаданих промосковських груп і агентів, митрополит Епіфаній відмовився від домовленостей та заявив, що «особисто нікому нічого не обіцяв». Порушення цих домовленостей з боку Епіфанія і стало початком публічних непорозумінь у Церкві та вде до фактичного розколу в ПЦУ.

Коментарі