Розвідка США оприлюднила нові докази у справі імпічменту Трампа

Ділитися турбота!

У середу, 15 січня, комітет із питань розвідки Палати представників США оприлюднив нові свідчення у справі імпічменту Дональда Трампа. Про це пише Zaxidnet з   посиланням на сайт комітету.

Нові докази було отримано після свідчень від Льва Парнаса — американського бізнесмена українського походження, пов’язаного з Рудольфом Джуліані. Парнас виклав нові факти тиску на екс-послиню США в Україні Марі Йованович та спроби особистого адвоката Трампа Руді Джуліані зустрітися з президентом України.

Докази уже передали в Сенат США, де найближчим часом має розглядатися імпічмент Дональда Трампа. Серед переданих комітетом матеріалів — записи телефонних дзвінків і копії переписок, які конгресменам надав Лев Парнас. Частина з них містить персональні дані, а тому не підлягатиме оприлюдненню.

Зокрема, Парнас надав нотатки, зроблені на аркушах, які видають у готелі Ritz-Carlton у Відні, де містяться такі слова: «змусь Зеленського оголосити, що справу Байдена будуть розслідувати», «налагодь спілкування із Зеленським без (Пінчука і Коломойського)».

Нагадаємо, що на початку вересня 2019-го інформатор з Білого дому подав скаргу до Конгресу, у якій йшлося, що Трамп під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським у липні 2019-го нібито вимагав відновити розслідування у справі компанії Burisma, у раді директорів якої працював Гантер Байден, син конкурента Трампа на виборах 2020, демократа Джо Байдена.

У Конгресі США почали розслідування щодо можливих спроб Трампа та його адвоката Рудольфа Джуліані тиснути на українську владу. 24 вересня у Палаті представників США запустили процедуру імпічменту Трампу. Трамп визнав, що під час бесіди із Зеленським згадував про Байдена, але запевняє, що не тиснув на президента України.

https://zaxid.net/news/

Коментарі