Рада достроково припинила повноваження двох депутатів від Слуги народу

Ділитися турбота!

Верховна Рада України 3 грудня достроково припинила повноваження народних депутатів від фракції «Слуга народу» Олександра Кубракова та Олексія Кучера, за що проголосували 329 і 338 депутатів відповідно, – йдеться на ZAXID.NET

Повноваження Кубракова, обраного за партійними списками, припинили у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень. Раніше він виграв конкурс на керівника «Укравтодору».

Замість Олександра Кубракова народним депутатом стане №136 у списку партії «Слуга народу» 45-річний Сергій Мандзій. Як пише ГО «Чесно», у 2015 році він балотувався на посаду Хмельницького міського голови від «Блоку Петра Порошенка» як безпартійний, також балотувався до Хмельницької міської ради по округу №2. З 2002 по 2015 рік був депутатом міської ради Хмельницького трьох скликань – обраний як самовисуванець по мажоритарному округу, за списком «Народного блоку Литвина» та по мажоритарному округу від «Народної партії», головою якої також є Володимир Литвин.

Повноваження Олексія Кучера, обраного по мажоритарному округу №179, теж припинили у зв’язку з його заявою. Раніше президент Володимир Зеленський призначив його головою Харківської обласної державної адміністрації замість Юлії Світличної. Хто замінить його у Верховній Раді, стане відомо після перевиборів у окрузі №179, що включає місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський та Сахновщинський райони Харківської області.

Коментарі