Посадовців міністерства підозрюють у махінаціях із використанням коштів держбюджету.

Ділитися турбота!

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти посадовців Міністерства інфраструктури через можливе неправомірне використання резервного фонду держбюджету під час евакуації українців із Єгипту.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Telegram-канал народного депутата від “Слуги народу” Олександра Дубінського.

Згідно з оприлюдненим документом, заявником є народний депутат від “Європейської солідарності” Володимир Ар’єв.

“До Державного бюро розслідувань надійшла заява народного депутат України Володимира Ар’єва щодо можливих неправомірних дій службових осіб Міністерства інфраструктури України під час використання коштів резервного фонду державного бюджету для вивезення громадян України з територій іноземних держав, зокрема Єгипту”, – йдеться у витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Провадження відкрили за ч.2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Водночас Дубінський уточнив, що йдеться про “аферу за фактом виплат із резервного фонду бюджету та авіакомпаніям за чартерні рейси, які до цього вже оплатили самі пасажири”.

Нагадаємо, минулої доби до України повернулися понад 300 осіб, яких евакуювали чартерними рейсами з Вірменії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Раніше у МЗС інформували, що понад 8,5 тисячі українців хочуть повернутися додому. Вони зареєструвалися у спеціальній програмі “Захист” Міністерства закордонних справ і вказали, що потребують евакуації.

Коментарі