Обласний голова політичної партії “Громадянська позиція” згідно декларації володіє квартирою в Росії. Колишній заступник Анатолія Гриценка звинуватив Ладовського у вимагаганні хабаря. Найцікавіше про гриценківців

Ділитися турбота!

Микола Ладовський заповнив щорічну декларацію 03 січня 2019року. В уточненій декларації  Ладовський отримав дохід від відчуження рухомого майна, в розмірі 761973 грн.

Цікавим є те, що у розділі “Інформація про членів сім’ї суб’єкта декларування” немає інформації про двох доньок, а також про їх доходи та статки.

Також Микола Ладовський задекларував житловий будинок в Івано-Франківську на 111 квадратів, співвласниками якого є його дружина та одна з доньок. А також дві квартири у Крихівцях та квартиру у Росії, яка належить його дружині.

Скрін із деклараціїї

Також на неї записаний недобудований будинок в Івано-Франківську площею 458,2 кв. м. Ще одна квартира в Івано-Франківську зареєстрована на його доньку. Але в уточненій декларації Ладовський цього не вказав, як і не вписав доньку.

У 2018 році декларант отримав 140880 грн пенсії та 74 151  грн. зарплати на посаді директора ТОВ “Спеціалізована пересувна-механізована колона №618”. Дружина отримала 16176 грн. пенсії. Також Микола Ладовський задекларував 130 тис. доларів готівки.

 

 

За інформацією ЗМІ, колишній заступник Анатолія Гриценка звинуватив Ладовського у вимагаганні хабаря.

В’ячеслав Кредісов розповів, що під час своєї роботи заступником Анатолія Гриценка на посту Міністра оборони України, він, як підприємець, особисто забезпечував життя та політичну діяльність Гриценка щомісячною сумою в розмірі 25 тисяч доларів. Коли Кредісов  відмовився платити, проти нього почали розповсюджувати інформацію наклепницького змісту. Пізніше, коли Кредісов розпочав вести передвиборчу кампанію, до нього почали надходити пропозиції від різних людей, зокрема, й від Миколи Ладовського, з обіцянками допомогти відновити його добре ім’я та репутацію та посприяти у тому, щоб наклепи припинилися. За це у кандидата, за його словами, просили 300 тисяч доларів. Вперше така пропозиція надійшла у березні цього року.

Ці гроші мали гаранутвати й те, що на Прикарпаття не привезуть Анатолія Гриценка, який, як відомо, відверто висловюється проти кандидатури Кредісова на пост депутата Верховної Ради. «Мені сказали, що за гроші докладуть усіх зусиль, щоб він не їздив мо моєму округу і не казав щось щодо мене», – зауважив Кредісов на прес-конференції 24 жовтня.

Кредісов відмовився. «Через деякий час інші люди, і депутати облради і кандидати-опоненти з мого округу почали підходити і казати: Ти якщо не вирішиш питання з Ладовським і «Громадянською позицією», для тебе це буде дуже велика проблема». Йому пригрозили, що будуть розповсюджувати проти нього негативну інформацію.  «Чим мене брали – що буде 23 бігборда з моїми фотокартками, що я начебто з Азаровим Януковичем, Табачніком – розуміючи, що на території Івано-Франківщигни не дуже позитивно ставляться до партії регоінв. Було сказано що буде спецільна газета 100 тисяч тираж з тими ж фотокартками. Це все бруд і фотомонтаж» – запевнив Кредісов. На цей час суму хабаря суттєво зменшилась. Останній раз у нього вимагали вже 15 тисяч доларів.

Порадившись з юристами, Кредісов вирішив записати розмову на відео. Остання розмова з Ладовським відбулась 23 жовтня в офісі Громадянської позиції. Відео – саме з неї. Кредісов каже, що показав Ладовському 15 тисч доларів, але гроші йому не віддав. Диск разом з заявою кандидат відніс в УБОЗ в Івано-Франківській області.

 

Микола Ладовський є членом партії “Громадянська позиція” та очолює її обласну організацію в Івано-Франківську з 2010 року.

 

Коментарі