На що готовий заслужений тренер України заради влади?

Ділитися турбота!

За подіями на сході України та бурхливим політичним життям, яке не оминуло жодного з нас не менш бурхливо розгорнулася боротьба у житті спортивної спільноті, про проблеми якої ми знаємо дуже мало. Адже привикли бачити тільки позитивні заголовки в ЗМІ про здобуті перемоги та досягнення наших атлетів на міжнародних аренах світу, при цьому часто не усвідомлюючи, яких титанічних зусиль коштує олімпійське золото.

Окрім загальновідомих проблем застарілого обладнання, недостатнього фінансування та недоліків інфраструктури борцівська спільнота України стикнулася з відвертим саботажем та «інформаційним рекетом» колишнього головного тренера національної збірної України з вільної боротьбиРуслана Савлохова.

Людина, яка після офіційного звільнення з посади ( яку до цього обіймала близько 20 – ти років) сьогодні намагається фанатично повернутися на колишнє місце роботи переступивши притаманні цьому виду єдиноборства принципи  порядності, справедливості, братерства та єдності,  якими власне вільна боротьба завжди вирізнялася з поміж інших видів спорту .

Не дивлячись  на неспростовні факти того, що за 20 – ть років Руслан Савлохов з кримінальним і «кривавим» минулим так і не зміг вивести на міжнародний рівень збірну України, не останнім також є і той факт, що контролюючи Асоціацію Спортивної Боротьби Савлохов розглядав її не як організацію основною метою  котрої є сприяння розвитку вільної і греко-римської боротьби та всебічному росту особистості  її членів, а як одне з джерел власного збагачення. Спортивна спільнота ще довго оговтувалася після відвертого інтерв’ю української борчині Марії Стадник «про торгівлю українськими спортсменами» (непоодиноких випадків притаманних періоду «правління» Савлохова).

Питання до колишнього головного тренера назрівали давно, починаючи з низьких результатів на останніх олімпійських іграх у Лондоні та відвертого провалу на чемпіонаті світу в 2018 році закінчуючи загальновідомим методом формування збірної України за критеріями   наближеності та земляцтва до Руслана Сослановича, коли українських спортсменів відсували на другий, а то й третій план. Однак, найбільш болючим для боцівського світу завжди залишалося питання повного самоусунення Руслана Савлохова від своїх прямих обов’язків передбачених посадою головного тренера національної збірної. Відтак,
7 грудня 2018 року, після проведення всіх передбачених законодавством процедур, відбулося обрання та призначення нового тренера збірної України з вільної боротьби – Григорія Данька, що було позитивно сприйнято всім спортивним середовищем, адже оновлений тренерський склад відразу приступив до підготовки збірної до найближчих змагань, які повинні відбутися у 2019 році.

Не дивлячись на це замість того, щоб з висоти свого спортивного досвіду долучитися до розвитку вільної боротьби України Руслан Савлохов вдався до відверто брудних методів зведення рахунків зі всіє борцівською сім’єю обливаючи через продажні ЗМІ брудом  та фейковою інформацією своїх братів по килиму.

Апогеєм  став нещодавно заявлений Р. Савлоховим позов про визнання недійсним колективного рішення одного із засідань Виконавчого комітету «Асоціації спортивної боротьби України», яким було затверджено список нових повних членів організації, які явно фахово та відповідально підійшли до своїх обов’язків, що звісно не могло влаштовувати Р. Савлохова, адже це означало кінець його схемам власного збагачення та одноособового правління в колективній організації. А відтак, нам, шанувальникам та любителям вільної боротьби залишається вірити в те, що так само,  як свого часу суспільство змогло навіки  розпрощатися з кримінальним елементом Савлоховим ми зможемо попрощатися з Савлоховим колишнім головним тренером.

Коментарі