На кого працюють спецслужби РФ в українських соцмережах?

Ділитися турбота!

Президентська передвиборча гонка в піку своєї активності. Соціальні мережі насищенні рейковою інформацією про кандидатів у Президенти України. Але деякі сторінки у соціальній мережі «Facebook» достойні більш ретельного аналізу. Так минулого року у соціальній мережі фейсбук були створені сторінки « Реальний Грищ» та «Бенін клоун» які вже мають сотні тисяч вподобань довірливих Українців.

Дві сторінки які мають на меті «доведення правди» про діяльність двох кандидатів на посаду Президента України Анатолія Гриценка та Володимира Зеленського. Що ж не так? Більшість інформації подається в образливій формі і без будь яких підґрунтувань під собою. Дані сторінки постійно користуються просуненням завдяки платній рекламі. По приблизним оцінкам вже пішло близько кілька десятків тисяч доларів. Кому це вигідно?

На превеликий жаль для людей які займаються чорним піаром, «Facebook»- це соціальна мережа, яка в любому випадку може визначити місце знаходження користувачів та адміністраторів груп та сторінок. Заходимо на будь яку з вище наведених сторінок, нажимаємо «info and Ads» в лівій стороні екрану, після чого з правої сторони висвітлюється інформація про адміністраторів групи та їх місце знаходження.

Як ми бачимо, адміністраторами даних сторінок, знаходяться в Україні, а також одна особа з Туркменістану. Хочу зауважити що змінити своє місце знаходження за допомогою так званих proxy-server ( програми завдяки якій змінюється IP-адреса користувача, яка використовується для входу на заборонені сайти «Однокласніки» та «В Контакті» неможливо. Сервери та програмне забезпечення компанії Facebook працює так, що замінити свою IP-адресу і тим самим вказати невірну країну перебування, неможливо. Тобто виходить, що сторінки адмініструються з Туркменістану? Дуже дивно. В Туркменістані заблокований доступ до таких відомих сайтів, як «YouTube», «Facebook», «Twitter», и WhatsApp, Wechat, Viber . Також спецслужбами заблоковані анонімайзери, з допомогою яких, можна було заходити на заблоковані сайти і на сьогоднішній день активно блокуються служби VPN.

Всі можливості доступу до сторінок заборонених сайтів, мають лише спеціальні силові структури, а також спецслужби країн союзників. Такою являється лише Російська Федерація. Вплив Російської Федерації на керівництво Туркменістану не оспорюється. Через військові дії з Україною, РФ розраховує на Туркменістан, через будівництво «Північного потоку» ,а це черговий удар по газотранспортній системі України. Виникає цілком логічне питання.

Чому саме на цих кандидатів, яких у цих же спільнотах називають «проКремлівськими» здійснюється найбільший вилив бруду, а не на діючого Президента Петра Порошенка, який заявляє про ненависть до своєї особи у Кремлі ?

Чи не потрібно саме зараз втрутитися Службі Безпеки України, у діяльність агентурної мережі, яка всіляко намагається втопити в інформаційному бруді «неугодних» кандидатів на посаду Президента України?

Коментарі