Москва намагається посилити тиск на Київ. Кремль закликав Україну почати переговори з бойовиками про закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції

Ділитися турбота!

Російська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) закликала українську сторону почати прямі переговори з Донецьком і Луганськом про закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції України.

Про це журналістам повідомив повноважний представник РФ на переговорах контактної групи стосовно Донбасу Борис Гризлов, інформує “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, російська делегація звернула увагу, що 31 грудня 2019 року закінчується термін дії закону України про особливий статус Донбасу.

“Російська делегація закликала київську сторону забезпечити продовження дії цього закону, а також почати діалог з представниками Донбасу в політичній підгрупі про поправки до цього закону, необхідні для імплементації формули Штайнмаєра. А потім – узгодити ці поправки в Контактній групі”, – сказав він.

Гризлов нагадав, що “для повноцінного введення в дію особливого статусу … потрібне його закріплення в Конституції”.

“Необхідно просуватися до поетапного і повного виконання пунктів Комплексу заходів. Представники Росії і ОБСЄ в Контактній групі готові сприяти такому діалогу, і ще раз підтвердили це на нинішній зустрічі”, – сказав Гризлов

Коментарі