Медвєдєв визнав, що анексія Криму вдарила по економіці Росії

Russia's Prime Minister Dmitry Medvedev enters a hall before a meeting of the government in Moscow, Russia July 18, 2019. Sputnik/Ekaterina Shtukina/Pool via REUTERS ATTENTION EDITORS - THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. - RC16A09EBB30

Ділитися турбота!

Колишній прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, який очолював російський уряд на момент анексії Криму, визнав, що таке грубе порушення міжнародного права згубно позначилося на економіці країни.

По російській економіці боляче вдарили санкції, які слідували за анексією українського півострова, пояснив Дмитро Медведєв. Про це повідомляє російський “Інтерфакс“.

При цьому російський експрем’єр вкотре назвав незаконну анексію Криму “поверненням”. За його словами, санкції після цього були очікуваними, і російському уряду довелося налагоджувати роботу не лише в санкційних, а й кризових умовах.

“Нашому уряду довелося зайнятися найважливішою темою, якою ніколи до цього він не займався – імпортозаміщенням. Тому що ціла низка товарів виявилася відрізаною від нашої країни”, – сказав Медведєв.

Коментарі