Компанії, пов’язані з попередньою владою, мали колосальний доступ до держоборонзамовлення. Потрібно його розсекретити, – Абромавичус

Ділитися турбота!

Гендиректор держконцерну “Укроборонпром” Айварас Абромавичус вважає, що правоохоронні органи мають розслідувати злочини в оборонно-промисловій сфері, до яких можуть бути причетні “колишні політики.

“Проблеми, насправді, існують на всіх (оборонних. – Ред.) підприємствах. Проблеми глибокі, в основному фінансово-управлінського підходу, зокрема і “завдяки” попередньому керівництву. Частина компаній “Укроборонпрому” в державному оборонному замовленні постійно падає, водночас приватна частина збільшується”, – сказав він у середу у Харкові на нараді з проблемних питань діяльності ДК “Укроборонпром” за участю президента України Володимира Зеленського, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Абромавичус зазначив, що велика частина держоборонзамовлення, яку зайняли приватні підприємці, відходила до “компаній, пов’язаних із колишніми політиками.

На жаль, велика частина державного оборонного замовлення відходила до компаній, пов’язаних з колишніми політиками. Ми їхні імена знаємо, правоохоронні органи, гадаю, мають розслідувати цей злочин проти країни. Потрібно розсекретити рахунки держоборонзамовлення”, – зазначив Абромавичус.

Відповідаючи на запитання президента Зеленського, чому “ми боїмося говорити прізвища”, Абромавичус сказав: “Ми знаємо, що особи наближені до ухвалення рішень в ОПК, включно з керівниками профільного комітету Верховної Ради. Є компанія “Українська бронетехніка”, можливо, “Богдан”, компанія “Ленінська кузня”, деякі інші, які мали колосальний доступ до держоборонзамовлення за рахунок, як то кажуть, компаній “Укроборонпрому”, який не отримував за це”

Коментарі