Зіновій Андрійович: Не дайте лобістському закону недобросовісних будівельників забрати гроші у громад

Ділитися турбота!

18 вересня, Зіновій Андрійович закликав народних депутатів не голосувати за  законопроект №1059, який скасовує пайову участь. Про це йдеться на офіційній сторінці народного депутата в facebook

Шановні народні депутати! Не голосуйте за законопроект №1059, який скасовує пайову участь! Не дайте лобістському закону недобросовісних будівельників забрати гроші у громад. Не дамо скасувати пайову участь!
Не зупиняйте будівництво та ремонт дитячих садків, шкіл, лікарень, водогонів, доріг та інших об’єктів. Це – вагомий фінансовий ресурс, який покращує якість життя населення – обурюється Зіновій Андрійович

1, 6 млрд грн втратять місцеві бюджети у разі скасування пайової участі! Соціальна напруга в експертному та науковому середовищі зростає. Про втрати доходів місцевих бюджетів йдеться у висновках Комітету ВРУ з питань бюджету та Мінфіну. А Головне науково-експертне управління має тверду позицію щодо НЕ підтримки ініціативи скасувати пайові внески.
Законопроект суперечить частині третій статті 142 Конституції України.

 

Шановні голови громад! Не допустімо згортання бюджетної децентралізації! Висловіть свою позицію та захистіть інтереси жителів! Зверніться до народних депутатів та закликайте їх не підтримувати цей законопроект.

Пайова учать – це процвітання громади, а не «застій» в розвитку; прихід інвесторів, а не блокування їх діяльності; внесок забудовника, а не податковий тягар громадян.
Пайова учать зупиняє корупцію, а не посилює її!

Важливо! Пайову участь треба не скасовувати, а вдосконалювати цей механізм:
– Посилити контроль нарахуванням за використанням пайового внеску
– Унормувати ставки на рівні 6-8%
– Розробити порядок використання коштів пайових внесків
Пайовій участі немає альтернативи, тому запровадження компенсаторів у вигляді податків є неприпустимим! – З. Андрійович

❗Не дамо скасувати пайову участь!🚩Шановні народні депутати! Не голосуйте за законопроект №1059, який скасовує пайову…

Опубліковано Народний депутат Андрійович Зіновій Середа, 18 вересня 2019 р.

Коментарі