Зеленський про загострення ситуації на Донбасі: зменшити напругу у відносинах із агресором

Ділитися турбота!

Зменшити напругу у відносинах із Росією, серед іншого, пропонує проєкт стратегії національної безпеки України «Безпека людини – безпека країни». Документ вже попередньо розглянула РНБО. Найближчим часом він може бути ухвалений. Тим часом Радіо Свобода поцікавилося у експертів, яким чином під час війни можна зменшити напругу у відносинах із агресором- повідомляє “Радіо свобода”

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що в основу документа покладено виборчу програму президента Володимира Зеленського, а до підготовки проєкту залучалися Національний інститут стратегічних досліджень, державні органи, інституції громадянського суспільства, а також іноземні експерти.

Стратегія стане основою для розробки інших документів стратегічного планування у сферах національної безпеки та оборони
Олексій Данилов

«Стратегія стане основою для розробки інших документів стратегічного планування у сферах національної безпеки та оборони, які визначатимуть шляхи та інструменти їхнього забезпечення», – сказав секретар РНБО.

Реалізація пріоритетів стратегії забезпечуватиметься шляхом відновлення миру та державного суверенітету на нині окупованих територіях Донецької та Луганської областей, здійснення комплексу міжнародно-правових, політико-дипломатичних, безпекових, гуманітарних та економічних заходів «Крим – це Україна», повідомляє офіційний сайт президента України.

Також у повідомленні сказано, що пропонується вжити заходів для зменшення ймовірності ескалації конфлікту з Росією та напруги у двосторонніх відносинах. Але наразі не уточнюється, яким чином у наявній ситуації можна зменшити напругу у відносинах України з Росією.

Коментарі