Зеленський вигнав із засідання секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка

Ділитися турбота!

Президент України Володимир Зеленський вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка з офіційної зустрічі.

Приводом для конфлікту став стан Бориспілької лікарні. Спочатку Зеленський вичитав її директора через те, що голова міської лікарні не вирішує проблеми медустанови з місцевою владою.

“Ви вирішуєте локальні проблеми, а вам треба поставити на ноги цю лікарню і дуже швидко! Чому райадміністрація, обладміністрація, мер і ви не сіли за один стіл?”, – сказав Зеленський.

Тоді у розмову і втрутився секретар міськради Ярослав Годунок. Він стверджував, що голова Бориспільської райдержадміністрації Олександр Туренко “віджав” лікарню у міста – зробив засновником лише район. Через це місто й не може вкладати в неї кошти.

“Мені здається, у вас одна проблема. Ви починаєте багато говорити, не вирішуючи жодної проблеми. Ми почали з вами обговорювати лікарню, а ви наговорили мені про всі свої проблеми”, — відповів Зеленський.

Пізніше чиновник продовжував щось викрикувати з місця, на що відреагував президент.

Зеленський сказав: “Коли людина дуже багато кричить, я зажди прошу знайти мені щось в інтернеті про неї. Я тут прочитав: газета – скажіть, правда це чи ні. Член “Батьківщини”, секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за ч. 3  ст. 142 ККУ – “розбій, поєднаний з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень”. Ярослав Миколайович, це Ви?.

Вийди звідси! Розбійник”, – звернувся до нього президент. Чиновник почав пручатися, на що Зеленський відповів: “Погано чуєш? Англійською – “exit”, – звернувся президент до Годунка.

Чиновник продовжував відмовлятися йти та вступив із Зеленським у суперечку, згадавши слова, що “всі ми президенти”.

“Та іди вже, господи. Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу”, – відповів глава держави. Зрештою Годунка вивели з зали під слова Зеленського “Іді гуляй, господи”. Зеленський перепросив присутніх за емоції: “Не люблю бандитів просто”.

“Зараз подзвоню Баканову (керівнику СБУ) з приводу цього чорта. Смс-ки, він каже”, – сказав Зеленський російською, коли всі почали розходитися. Годунок, виправдовуючись, говорив, що президенту смс-ками шлють “дурниці”.

 

Коментарі