Жодної автономії. Жодної амністії по факту. Жодних пільгових “дотацій”

Ділитися турбота!

Волинський ветеран Російсько-Української війни Богдан Пташник їде до новообраного Президента України з питаннями які важливі для всіх без виключення  Українців. Відповідний допис із відео зверненням він опублікував на своїй сторінці у фейсбук.

Я ЇДУ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО!
Ініціатива В. Зеленського щодо скасування ЗУ “про особливий статус ОРДЛО” – повністю руйнує ідеологічну основу русні і сєпарів в створенні контрольованої Москвою автономії, яка матиме ряд переваг над іншими регіонами України і буде постійною болючою, гангренозною раною на тілі нашої держави. (Заява Медведчука про бажання сєпарів увійти на правах широкої автономії грунтується саме на цьому законі)
Вперше за 5 років політик такого рангу заявив про правильну позицію – мешканці ЛДНР, якщо і повернуться під юрисдикцію нашої держави, то виключно на умовах України, без жодних переваг і хотєлок кукловодів Кремля чи сєпарських ватажків. Закон один для всіх. І вже тим більше – зрадники не повинні бути вищими за народ України. Жодної автономії. Жодної амністії по факту. Жодних пільгових “дотацій” за рахунок бюджету. Вони взагалі ще мають заслужити право бути такими, як і решта громадян. Не подобається – Сибір велика, можна до своїх “сородічєй” відправлятись.
І тому, я вирушаю до Володимира Зеленського, щоб нагадати і переконатись в твердості позиції. Це – стратегічно важливе питання для України!
Попереду травневі вихідні. Думаю, що офіційні зустрічі і тп будуть пізніше. Так що – хочу вірити в налагодженні комунікацій між президентом і народом. Завтра, післязавтра… я знайду можливість… Мені потрібно дві хвилини. Не більше. Для того, щоб новий президент озвучив для всієї України три чітких месседжі:
1. Він не підпише пролонгування ЗУ “про особливий порядок ОРДЛО”
2. Він буде постійно доносити сигнал до усіх партій – в українській політиці не буде місця для тих гравців, котрі виступатимуть за Акт капітуляції перед “сєпарами”, який вже сьогодні узаконений цим документом. Від слова – зовсім!
3. Автор і головний лобіст цього ганебного закону повинен, як мінімум, бути допитаний новими прокурорами і слідчими СБУ в межах провадження про Державну зраду і співробітництвом з окупантами і терористами.
А ми – підтримаємо і допоможемо по усіх  пунктах.
Це потрібно мені особисто. Це потрібно Україні!!!
Слава Україні!!!

Коментарі