Доброволець відповів Тягнибоку: “Семен – воїн, а ти – сцикун”

Ділитися турбота!

Скандал який розгорівся навколо маніпулятивної публікації видання “Вголос” набув широкого поширення в соцмережах.

Нагадаємо, що журналісти НТА відзняли сюжет, де люди в військовій формі, російською мовою повідомляють, що є прихильниками Андрія Садового, та нібито за гроші прибули на акцію підтримки мера Львова під судом. Інформаційний сайт “Вголос”, якого стійко асоціюють з політичною партією ВО “Свобода”, поспішив подати це з заголовком “Аферист Семенченко підтримав афериста Садового”.

Однак, вже за кілька годин ряд ЗМІ переконливо спростував цю інформацію, довівши, що ці проплачені молодики були якраз на іншій акції – націлену проти Андрія Садового, а ні командира батальйону “Донбас””, ні інших добровольців на жодній з акцій не було помічено взагалі.

Разом з тим багато добровольців звернулися до лідера Свободи, Олега Тягнибока з вимогою вибачитись перед військовими за публікацію підконтрольного видання. Він проігнорував. Тепер в мережі фейсбук набуває поширення пост ветерана війни, добровольця батальону Донбас Богдана Пташника, такого змісту:

#тягнибок_вибачся_за_вголос_не_будь_чмо
Написав Тягнибоку в коменти – мовчить. Хто не вкурсі, є таке свободівське видання “Вголос”. Сьогодні НТА “прославились” тим, що зняли своїх же дегенератів, яких видали за прихильників Садового, а нечистоплотні шлюхи з Вголос поспішили це подати як “рускій мір”, ахвірісти Семенченко і тд… хоча ні самого Семен Семенченко ні інших добровольців там не було…. І про дегенаратів на відео – виявилось https://zaxid.net/lvivskiy_telekanal_opublikuvav_video_zboru_titushok_na_zahist_sadovogo_use_viyavilos_navpaki_n1493699
Так що тепер питання, чого то в свободівських медіа на підтанцьрвці “рускомірци”…. союзнички?
… нє, ну вкотре показали себе рагульнею ні на що не здатною. Навіть фейк запустити – і цього толком не можуть
Чесно, Тягнибоку скоро морду бити будуть. Допатріотився , “найнаціоналістичний націоналіст”
Народ, хто з хештегом згодний щодо цієї ситуації – підтримайте! ”

Нагадаємо, сьогодні обирали запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому”

Коментарі