Гроші проти совісті! Молода зміна – у боротьбі з корумпованою системою влади.

Ділитися турбота!

Від праці журналістом, волонтерства – до участі у парламентських виборах: кандидат у народні депутати від 204 виборчого округу Ольга Кучурка пояснила, чому вирішила брати участь у боротьбі за можливість впливати на рішення влади.

Нинішня кандидатка мажоритарниця Ольга Миколаївна Кучурка з вересня 2010 року працює тележурналістом у  Новодністровському «ТРК «Реал ТБ», із перервою на декретну відпустку. Поєднує виховання двох діток та громадську діяльність з неабиякою працьовитістю та кар’єрним успіхом.

Біографічна довідка

Ольга народилася   в селі Куражин Новоушицького району Хмельницької області. З вересня 1996 року по червень 2005 року здобула неповну загальну освіту в  Куражинській ЗОШ І-ІІІ ступенів,із відзнакою. У вересні 2005 року розпочала навчання у відділенні коледжу ЧНУ ім. Юрія Федьковича в м.Новодністровськ, за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища», у 2009 році також з відзнакою закінчує навчання. З вересня 2009 року продовжує заочно здобувати цю спеціальність у ЧНУ ім. Юрія Федьковича,де у червні 2011 року здобуває ступінь спеціаліста.

У вересні 2016 року при поверненні з декретної відпустки на роботу на телеканал місцевого телебачення додатково подає документи на вступ до КНТЕУ ЧТЕІ на спеціальність «Облік і оподаткування». У січні 2018 року закінчує навчання. Здобуває другу вищу освіту зі ступенем магістра, захистившись на відмінно.

У жовтні 2017 року стає членом Національної спілки журналістів України. В цей час у колишньої студентки-відмінниці та редакційної працівниці змінюється свідомість,приходить розуміння, що, маючи хист і здатність змінювати навколишній світ на краще, залишатись осторонь громадського та політичного життя не можна. Ольга не тільки критикує помилки місцевої влади та висвітлює проблеми міста, але й намагається своїми силами їх вирішувати. .

Громадська діяльність

 • В жовтні 2017 року проводить акцію по  реставрації знаменитих сходів (547 сходинок) Новодністровська, які ведуть до річки Дністер. Перед тим їх востаннє фарбували років 20 тому. Знайшовши фарбу з допомогою директора Дністровської ГЕС та згуртувавши людей, у тому числі школярів, спільними зусиллями команді вдалося зробити хорошу справу.
 • У вересні 2017 року та у березні 2018 року активно підтримує протести українців проти чинної влади,приїжджаючи на мирні протести за відставку Президента.
 • У кінці лютого 2018 року   поїхала з волонтерами в зону АТО, де знімала там телевізійний матеріал про українських воїнів.
 • У серпні 2018 року стає волонтером на фестивалі української музики «Дністер Фест» та допомагає організаторам дійства своїми силами.
 • В жовтні 2018 стає помічником депутата обласної ради та, будучи до того позапартійною, вирішує вступити до політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Очолює Новодністровський міський осередок політичної сили.

Хто ж вона ,Ольга Кучурка?

Насамперед жінка та мама, українка з чіткими та твердими життєвими і громадськими принципами, котра не залишається байдужою до долі власної країни. Активна,комунікабельна,щира та відкрита,є завжди собою. Прагне змін в країні і на власному прикладі бажає бути частиною цих змін.Постійно поспішає на допомогу тим, хто цього потребує. А наразі допомоги потребує наша країна.

Ольга Кучурка: «За останні роки ми всі змінилися!Українцям доводиться бачити насилля у серці країни, неприховану,а інколи навіть зухвалу зневагу чиновників, ми і досі переживаємо страшні смерті земляків на Сході країни. За 5 років не покарали тих,хто винен у розстрілі Небесної Сотні. Тож закрадаються думки, чи не все не даремно?!Так, у нас відібрали багато, але я переконана, що ми не втратили гідності, людських якостей, а головне – віри у благополучча України.

Ми змінили свою свідомість, відважилися піти під кулі, показали готовність віддати останнє заради перемоги. Тепер настав час обрати гідних людей до Верховної Ради,які прагнуть дати можливість на краще життя у цій країні своїм дітям.Я готова брати на себе відповідальність за розвиток моєї Батьківщини та свого краю, маю що запропонувати людям, які мене підтримають.

Працюючи журналістом на місцевому телебаченні,маючи загострене відчуття справедливості тим чи іншим чином бачила те, як насправді «діють» органи місцевого самоврядування. Постійні скарги на місцевих керманичів на їхнє нехтування чинним законодавством не дали жодного дієвого результату, тому, щоб змінити це, я свідомо вирішила балотуватися у народні депутати України. Я готова допомогти очистити владу від криміналу, бо її кримінальний характер сьогодні – головна загроза Україні».

Діяльність у парламенті за пріоритетами Ольги Кучурки:

Економіка та місцеве самоврядування

 • Боротьба з корупцією на всіх рівнях.
 • Зменшення бюрократичних процедур.
 • Залучення інвестицій у місто Новодністровськ та населені пункти Заставнівського, Сокирянського, Кельменецького й Хотинського районів.
 • Створення сприятливого податкового клімату для розвитку малих і середніх підприємств.
 • Проекти реконструкції шкіл та дитячих садочків,будівництва дитячих майданчиків.

Екологія та охорона навколишнього середовища

 • Програми збору та утилізації побутових відходів у кожному населеному пункті регіону.
 • Розвиток сіл, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, відродження пам’яток культури та національних традицій .
 • Розвиток туризму в нашому краї.

Революція не завершилася на Майдані. Вона продовжується у кожному з нас. Ольга Кучурка обіцяє продовжити революційні перетворення на законодавчому рівні, бо ми заслуговуємо на сильну, заможну країну, котрою будемо пишатися. За своїм ім’ям у виборчих списках жінка бачить передусім імена донечки Софії та сина Семена, і решти тих найдорожчих для нас українців, для яких ми спільно будуємо і залишаємо цю країну. Головною обіцянкою є те,що все можливе Ольга робитиме з відкритою душею та щирим серцем, бо заради дітей ми не маємо морального права залишити все,як є.

Коментарі