Ветерани заблокували елітний котеджний комплекс Смолія. ВІДЕО

Ділитися турбота!

Тривають акції проти керівництва Нацбанку, а зокрема – голови НБУ Якова Смолія. До вимог протестувальників приєднались ветерани російсько-української війни. Як відомо, минулого тижня ветерани російсько-української війни, об’єднані в ГО “Гідність та справедливість”,  направили заяву на адресу поліції та СБУ за підозрою Смолія в державній зраді. А саме – протягом війни він, та інше керівництво національного банку сприяли діяльності і всіляко лобіювали інтереси ряду російських банків в Україні.

2 грудня ветерани війни заблокували розкішний котеджний комплекс , який практично цілком належить Якову Смолію в с. Погреби, за кілька кілометрів від Києва. За інформацією місцевих мешканців, окрім самого Смолія, там мешкає все попереднє керівництво банку Аваль, такі, як Шпиг, Деркач. Також – тут оселились кілька керівників силових структур та митниці.

Вимоги ветеранів – засудити з конфіскацією майна самого Смолія за держзраду, та націоналізувати російські банки на території України. Сюди вони прибули – щоб привернути увагу керівництва держави.

Цитуємо пост в фейсбуку одного з учасників акції:

“Смолія – в тюрму з конфіскацією, за державну зраду!
Російські банки – націоналізувати!!!
АКЦІЯ! ВІДЕО!
Триває акція під розкішним котетжним комплексом , на десятки гектарів, огороджених чотириметровим бетонним парканом в с. Погриби під Києвом. Саме тут побудували і відгородились від українців десяток банкірів, чинуш і інших можновладців. Саме тут розташований будинок голови НБУ Якова Смолія на понад 600 кв.м, та 4,7 приватизованих гектарів землі. Ветерани , активісти прибули сюди, щоб привернути увагу керівництва держави і силових структур до заяви про державну зраду вчинену Смолієм, який призначений Порошенком, кришує російські банки в Україні,. Російський капітал – це ті ж російські кулі, які так само вбивають українців!
Ми взяли в облогу це кодло, переконаний , що там по сусідству з зрадником Смалієм живуть не кращі за нього. Нехай знають, що вони оточені не лише бетоним парканом, а й українським народом. Нижче – один з епізодів облоги! Досить на шостому році війни терпіти криваві московські рублі і колаборантів, які впарюють їх українцям. Причому на найвищих державних посадах!
Богдан Пташник”

До ветеранів приєднались активісти “Стоп корупції”, які вже місяць мітингують біля приміщення НБУ.

Як можна побачити з відео – елітним мешканцям дуже незручна і небажана така увага суспільства. Викликали понад два десятки поліціянтів

Коментарі