Ветерани вимагають продовжити розслідування по Іловайську. Відео

Ділитися турбота!

Сьогодні ветерани батальону Донбас, матері і батьки загиблих в Іловайську провели акції під Верховною Радою. Їх вимога – відновлення роботи Тимчасової слідчої комісії ВР по Іловайську

Як повідомляє на своїй сторінці в фб ВГО “Гідність і справедливість”, в п’ятницю 6 грудня активісти побудували під Верховною Радою “Іловайський коридор смерті”. Учасники акції пропонували депутатам пройти цим коридором.

Мета акції – спонукати депутатів проголосувати за відновлення роботи Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України по Іловайську.

Нагадаємо, Іловайський котел, в якому загинуло не менше тисячі українських військових був влаштований в серпні 2014 року збройними силами російської федерації при повній бездіяльності та навіть за сприянням вищого командування ЗСУ та вищих посадових осіб України, в першу чергу Верховного головнокомандуючого П.Порошенко.

За п’ять років розслідування по Іловайську так і не було передано в суд, матеріали справи засекречені.

Багато хто бачить в цьому бажання колишнього президента України Порошенко уникнути відповідальності за найбільшу військову катастрофу за всі часи Незалежності України

Коментарі