Валерія Тарасюка обрано новим главою НКРЕКП

Ділитися турбота!

Валерія Тарасюка обрано головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

“Сьогодні шляхом таємного голосування членів НКРЕКП главою регулятора обрано Валерія Тарасюка згідно зі ст. 9 Закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг”, – йдеться в повідомленні.

Валерій Тарасюк народився в 1976 році в смт Казанка Миколаївської області. У 1998 році закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин. 29 жовтня 2019 призначений на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Нагадаємо, попередній керівник НКРЕКП – Дмитро Вовк, з яким пов’язують скандальні підвищення тарифів українським споживачам електроенергії був призначений на посаду президентом Порошенко. Конституційний суд України своїм рішенням визнав це призначення таким, що суперечить Конституції України.

В 2017 році українські добровольці і волонтери розпочали Блокаду торгівлі на крові. Блокада виявила багаточисельні зловживання владою в сфері енергетики з боку вищих посадових осіб, зокрема було викрито злочинну сутність сумнозвісної схеми “Ротердам+”. Ключову роль в її запровадженні грали саме НКРЕКП та голова Дмитро Вовк.

Зараз розмір збитків, що спричинила Україні схема “Ротердам+” оцінюється приблизно в 15 мільярдів гривень. Дмитро Вовк на сьогодні переховується за кордоном.

Коментарі