Унікальний алгоритм відбору, підготовки і мотивації- ось в чому успіх корпорації “DBC Corp.” в умовах бойових ризиків

Ділитися турбота!

Закінчення року – це оптимальна нагода підвести підсумки досягнутих результатів та окреслення нових планів. Корпорація “DBC Corp.” не виключення з цього правила. Тим більше, що протягом 2019-го року нам вдалось досягти дійсно високих результатів, аналіз яких дає можливість досить оптимістично дивитися в майбутнє. До того ж – буде чесно і правильно розповісти нашим діючим і потенційним діловим партнерам про наступні кроки нашої компанії.
Тезово про зроблене і екскурс в історію створення цього унікального для України проекту.


Отже.
Як показує досвід, в цілому світі все більш провідну роль у вирішенні проблемних питань в гарячих точках починають займати приватні військові компанії. На жаль, Україна, як держава поки що ігнорує цей сегмент ринку. Що неприпустимо. Адже, окрім потужного механізму міжнародного впливу, саме такі проекти – оптимальний засіб реабілітації, адаптації і пошани для воїнів – захисників України, котрі, повернувшись з театру бойових дій на Сході країни, нерідко залишаються сам на сам з своїми проблемами. Це і стало основним мотивом для започаткування цього проекту.

Корпорація заснована в 2018 році колишніми офіцерами і солдатами українського батальйону спеціального призначення «Донбас” стали основним ядром корпорації. Але на загал персонал DBC Corp.

переважно складається з ветеранів бойових дій, українських та грузинських військових, жандармерії. Даний персонал успішно пройшов курси PMC і CQB в European Security Academy.
Незважаючи на статус «стартапу», ми є висококваліфікованою організацією з досвідченою управлінською командою, яка визнає те, що, як нова компанія, ми виходимо на висококонкурентний глобальний ринок, де стратегічні і партнерські відносини мають вирішальне значення для успіху.
DBC Corp. має ліцензію на надання послуг із забезпечення безпеки в багатьох країнах, і в даний час вживає всіх можливих заходів для досягнення відповідності Міжнародного Кодексу Поведінки (ICoC), і членства в ICoCA поряд з відповідністю ISO 18788. Базується в США та Зх. Європі.

Основна специфіка діяльності в Україні і за кордоном:
DBS corp. може надавати широкий спектр послуг, орієнтованих на клієнта, включаючи:
Безпека в агресивному середовищі.
Оцінка ризиків і управління ризиками.
Навчання по використанню та роботі з устаткуванням і озброєнням пострадянського простору.
Підтримка безпеки. Забезпечення особистого захисту.
Технічна та інженерна підтримка.
Високий рівень підготовки, набутий бойовий досвід та постійний процес вдосконалення умінь наших фахівців – запорука якості. І наші постійні партнери вже встигли переконатися в цьому.
Разом з цим, озираючись на минулий рік можна відзначити, що довелося досягти ряд інших вагомих результатів.
В першу чергу – налагоджено і відпрацьовано алгоритм відбору і подальшої підготовки персоналу корпорації. Всі розуміють, що від фахової підготовки і особистих фізично-вольових даних в цій специфіці діяльності залежить і ефективність виконання поставлених завдань. Ми зуміли розробити методику, яка збалансувала дві, здавалось би, непоєднувані речі – навіть ветеран з фізичними ушкодженнями, після виявлення його сильних сторін і відповідної підготовки, здатен виконувати покладені на нього завдання з високою ефективністю.
Такий гнучкий підхід до кожного ветерана, який приходить до нас, викликано в першу чергу міркуваннями поваги і бажання успішної адаптації захисників. З іншого боку – розроблений нами комплексний підхід відбору, дозволяє практично в кожному бійцю відшукати сильні сторони і спрямувати їх в потрібне для ефективного виконання завдань русло.
Разом з тим,фахівці кампанії, окрім первинного відбору, тестувань , рекомендацій, основний відбір проходять саме під час підготовки спочатку в Україні , а потім і стажувань за кордоном. І лише після високих (особливо хочемо наголосити на цьому слові) оцінок інструкторів і екзаменаторів, приймаються до лав корпорації.
Висока заробітна плата і впроваджена система внутрішньо корпоративного дисциплінарного кодексу – є в тому числі потужною мотивацією для кожного нашого фахівця.
Вдвічі збільшено особовий склад.
Зміцнено матеріально технічну базу корпорації. Створено два сучасних навчальних центри підготовки.
Укладено ряд контрактів з інструкторами міжнародного рівня. Так, що ще в Україні, до проходження обов’язкового стажування за кордоном, люди, які апріорі мають потужний бойовий досвід, отримують потужний багаж фахових знань і навичок. Які практично не поступаються рівню міжнародних стандартів.
Протягом року підготовлено ряд інструкторів і експертів з числа співробітників компанії.
Надані послуги в умовах укладених контрактів протягом 2018-2019 рр отримали високу оцінку з боку міжнародних партнерів та експертів.
Проводиться широка освітньо-інформаційна кампанія
Все вищезазначене дає підстави говорити, про оптимістичні прогнози розвитку і нам вдалося досягти практично всіх ключових складових для успішного розвитку корпорації.
Коротко:
– алгоритм відбору
– алгоритм підготовки
– алгоритм мотивації кожного члена корпорації до виконання поставлених завдань
На цих трьох алгоритмах базується успішне виконання практично будь якого завдання в межах специфіки діяльності і в подальшому – перспектива виключно нарощування кількісного складу, вдосконалення системи підготовки, вдосконалення матеріально технічної бази. Нам вдалось за короткий час створити якісну команду, яка тепер переросте в кількісну, зберігаючи і нарощуючи при цьому ефективність роботи корпорації взагалом і кожного нашого фахівця зокрема.

Коментарі